O nas słów kilka...

puchaty, pyskaty, skaczący, mruczący

czasem dziki, nieuchwytny,
czasem potulny, zawsze sprytny
wszędzie wejdzie, wszystko znajdzie
nie ma mowy o ciamajdzie! (nooo, czasem tylko....)
raz rozwydrzony, często wszechwiedzący...
zawsze WIERNY I KOCHAJĄCY
nie krowa, nie małpa, pies tez nie .....

Oto grono profesjonalistów, ekspertów w swojej dziedzinie, którzy zechcą (lub nie) prowadzić owy przewodnik po świecie czczonego już przez starożytnych Egipcjan stworzenia doskonałego jakim jest KOT.


HUAN urodzony 22.10.2011 na kresach wschodnich. W latach dziecięcych przeniósł się do Krakowa, aby tam dorastając zapoznać się ze zwyczajami rodzaju ludzkiego. Odbył tez kilka podroży zagranicznych, aby zgłębić niuanse wiedzy tajemnej. Profesjonalny degustator o wyrafinowanym guście, zdecydowany, dobitnie okazujący swoje niezadowolenie. W wolnych chwilach zajmuje się łowiectwem.FILON urodzony 18.09.2013 w Krakowie, gdzie osiedlił się na stale. W celu poszerzenia horyzontów odbywa podróże po ojczyźnie (główny kierunek: Polska centralna). Jego niewiarygodnie łagodny charakter łączy się z zupełnie dzikim zapotrzebowaniem na surowe mięso.  Jest multiekspertem -wybitny znawca w ocenie świeżości i jakości serwowanych potraw, ale jego prawdziwy konik to kąpiele i środki do pielęgnacji. W wolnych chwilach uwielbia udawać psa, przemierzając na smyczy krakowskie drogi. Typowy stoik.


MORENGO urodzony 7.04.2014 na Dolnym Śląsku. Przybył do Krakowa, gdzie poznał pozostałych czlonków grupy testerskiej kotomontaż. Jego dziedzina to zabawki. Nie ma takiej, która umknęłaby jego bystrym oczom. Każdy detal podlega szczegółowej ocenie. Jakość jest dla niego priorytetem, tak więc produkty z jakimikolwiek odstępstwami od standardu są natychmiast eliminowane. Prywatnie to zdecydowany domator i nieśmiałek.FABIOLA urodzona 8.07. 2014, także w Krakowie. Jako ostatnia dołączyła się do trupy, wprowadzając do niej powiew kobiecej delikatności, ale i nieco zamieszania. Podobnie jak Morengo czuje się mocna w zabawkarstwie, choć-jako prawdziwa dama-koncentruje się głównie na higienie, w związku z czym mogłaby się doktoryzować z rodzajów żwirków.  Jest bezkrytycznym obżartuchem, co niestety nie pozwala jej na obiektywną ocenę serwowanych dań. Na co dzień rodzona siostra Filona, którego z umiłowaniem wrabia w swoje różne brojstwa.

My: jesteśmy tylko skromnym dodatkiem w bujnym życiu naszych kociastych. Jako, że kwartet co rusz zajęty jest nowymi, bardzo ważnymi obowiązkami (jak np. zabawa czy spanie) i po prostu nie ma czasu na redagowanie bloga postanowiłyśmy wyręczyć ich w tym trudnym zadaniu. Uroczyście obiecujemy jak najrzetelniej przekazywać opinie zdane nam przez ekspertów, a także wyrażamy głęboką nadzieję, iż sami zechcą od czasu do czasu skrobnąć pazurem-co, jeśli już się wydarzy, z pewnością nie umknie niczyjej uwadze.

Filobiola i Humora

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz